Rękawice do ekranów dotykowych – ekranówki

Rękawice do ekranów dotykowych to specjalne rękawice, które pozwalają na korzystanie z urządzeń z ekranami dotykowymi, takich jak smartfony, tablety, kasy fiskalne czy komputery dotykowe, bez konieczności zdejmowania rękawic. Rękawice wykonaliśmy wykonane z materiałów, które umożliwiają przepływ prądu i rejestrowanie dotknięć ekranu poprzez cienką warstwę na palcach. W miejscach pracy, w których konieczne jest korzystanie z urządzeń z ekranami dotykowymi i wymaga się ochrony rąk pracowników idealnie pasują Ekranówki.

Lekkie rękawice robocze to typ rękawic, które zapewniają ochronę dłoni podczas wykonywania lekkich prac. Nasz produkt wykonujemy z lekkich i elastycznych materiałów, bawełny lub poliesteru. Umożliwia to swobodne i wygodne noszenie ich podczas wykonywania różnych zadań. Lekkie rękawice robocze dedykujemy do pracy w warunkach, gdzie wymagana jest precyzja. Między innymi przy montażu różnych elementów, pracach magazynowych, opakowaniowych lub przy pracach z elektroniką. Nasz produkt zapewnia nie tylko ochronę dłoni, ale także zwiększają wygodę w trakcie pracy, minimalizując zmęczenie i bóle dłoni.

Rękawice do ekranów dotykowych powlekane nitrylem

Rękawice ochronne powlekane nitrylem są bardzo popularne w przemyśle, laboratoriach, zakładach produkcyjnych. Powłoka nitrylowa na rękawicach zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz wysoką przyczepność do mokrych i suchych powierzchni. Rękawice z nitrylową powłoką są także elastyczne i wygodne w noszeniu, co jest ważne dla użytkowników pracujących przez długi czas. Są one także bardziej trwałe niż tradycyjne rękawice lateksowe lub winylowe. Dodatkowo mogą być stosowane w różnych sytuacjach, w których jest wymagana ochrona dłoni.

Rękawice robocze do ekranów dotykowychZapraszamy do Kontaktu tel. 508 286 884 napisz sklep@proinspect.pl