Kompleksowa obsługa BHP

Usługi BHP – Opole

Za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie odpowiedzialna jest służba BHP, którą mogą pełnić wyłącznie przeszkolone osoby. Jednak usługi tego typu zajmują wiele czasu, dlatego lepiej zlecić je firmie zewnętrznej, zamiast dokładać pracy swoim podwładnym. Jeśli szukasz sprawdzonego outsourcingu z Opola, to powinieneś wybrać naszą ofertę! Zapewniamy kompleksową obsługę BHP i PPOŻ na terenie całego kraju. Zgłoś się jeszcze dziś!

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 1992 roku w każdym zakładzie pracy powinna zostać założona służba bezpieczeństwa. Jej zadaniem jest kontrola oraz doradztwo w zakresie przestrzegania zasad BHP. W przedsiębiorstwie zatrudniającym poniżej 100 pracowników istnieje też możliwość skorzystania z kompleksowych usług firmy zewnętrznej, na zasadzie outsourcingu. Jest to najlepsze rozwiązanie, nie trzeba bowiem tworzyć osobnego etatu dla specjalisty, który wiąże się z dodatkowym kosztem.

W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają ukończone wszystkie niezbędne kursy i szkolenia z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy. Będą oni zawsze do Twojej dyspozycji w razie potrzeby, zajmując się wyłącznie swoją firmą.

Potrzebujesz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu z naszym Specjalistą

tel. 500 047 900

W ramach stałej obsługi BHP i PPOŻ zapewniamy:

Kontrole i Audyty

W czasie trwania usługi będziemy odpowiedzialni za wykonanie wnikliwej analizy stanu BHP w Twojej firmie. Zauważymy wszelkie zaistniałe nieprawidłowości i zajmiemy się ich szybkim usunięciem. Na bieżąco będziemy nadzorować warunki pracy, a także sprawdzać, czy przepisy są respektowane. Zajmiemy się też kontrolą nowo nabytych urządzeń i obiektów w firmie pod kątem ich bezpieczeństwa. Dodatkowo sporządzimy raport uwzględniający wykaz zagrożeń związanych z pracą na konkretnych stanowiskach. Pomożemy też zorganizować nowe miejsce pracy, uwzględniając potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Dokumentacja BHP

W zakres kompleksowej obsługi wchodzi również prowadzenie pełnej dokumentacji z dziedziny BHP. Usługa uwzględnia prowadzenie akt osobowych podwładnych pod kątem ich uczestnictwa w okresowych szkoleniach z tej dziedziny. W przypadku planów rozwoju i modernizacji Twojej firmy weźmiemy na siebie sporządzanie wniosków dotyczących zasad bezpieczeństwa i PPOŻ, a także podejmiemy się ich realizacji. W razie potrzeby opracujemy plan polepszenia warunków BHP, pomożemy w sporządzeniu instrukcji, regulaminów oraz dyspozycji.

Szkolenia wstępne i oresowe

Do naszych usług należy też zorganizowanie szkoleń wstępnych dla nowych pracowników. Będziemy też odpowiedzialni za wszystkie kolejne kursy okresowe.

Wypadki przy pracy

Możesz na nas polegać również w sytuacjach kryzysowych, kiedy doszło do nieprawidłowości. Zajmiemy się gruntownym dochodzeniem powypadkowym razem ze szczegółową dokumentacją. Sporządzimy rejestr wszystkich groźnych sytuacji w miejscu pracy, uwzględniający też ewentualne choroby zawodowe wśród personelu.

Współpracę z organami zewnętrznymi

Kiedy w Twoim przedsiębiorstwie zaplanowano kontrolę z zakresu BHP i ochrony PPOŻ podejmiemy się rozmowy z przedstawicielami urzędu. Dzięki temu inspekcja przebiegnie sprawnie i szybko, a Ty unikniesz stresu i niespodzianek. Będziemy też nadzorować wszystkie nakazy przekazane Twojej firmie przez zewnętrzne organy kontroli i nadzoru.

Ochronę przeciwpożarową

W ramach kompletnej usługi BHP podejmiemy się też zadań z zakresu ochrony PPOŻ. Zorganizujemy szkolenia dla wszystkich pracowników oraz kierownictwa, uwzględniające obsługę podręcznych środków gaśniczych. Zaplanujemy też próbną ewakuację z miejsca pracy oraz gaszenie różnych typów pożaru.

Przeprowadzimy dokładną analizę stanu PPOŻ w Twojej firmie, sporządzimy instrukcję bezpieczeństwa pożarowego i zabezpieczenia przed wybuchem, a także plany ewakuacji budynku. Przez cały okres współpracy zapewniamy nadzór i doradztwo PPOŻ. Usługa uwzględnia też konserwację i przegląd techniczny wszystkich gaśnic i hydrantów zewnętrznych zamontowanych na terenie obiektu oraz ich ewentualną naprawę.

Sprzedaż artykułów BHP i PPOŻ

Jeśli zainteresowała Cię kompleksowa obsługa BHP świadczona przez naszą firmę, nie zapomnij też zapoznać się z ofertą sklepu internetowego. Zebraliśmy tam w jednym miejscu wszystkie artykuły, jakie mogą być przydatne do zapewnienia bezpieczeństwa oraz ochrony PPOŻ w przedsiębiorstwie. W asortymencie znajdziesz znaki niezbędne do wyznaczenia tras ewakuacyjnych z budynków oraz środki ochrony w postaci kasków, okularów, nauszników, masek itp. Świadczymy też usługi w zakresie montażu wszystkich znaków poziomych i pionowych PPOŻ i BHP oraz malowania linii informacyjnych, pieszych, drogowych i transportowych.

Wszystkie produkty zakupione w sklepie dostarczamy z Opola do wszystkich części kraju, za pośrednictwem zaufanej firmy logistycznej. Cena dostawy zaczyna się już od 16 złotych. Możesz też skorzystać z darmowej przesyłki towarów, któa dostępna jest w przypadku zakupów za minimum 2 tysiące złotych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie naszego sklepu.

Zainteresowany?

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat usług świadczonych przez naszą firmę, zapraszamy do kontaktu z obsługą Klienta! Podejmujemy się realizacji zleceń nie tylko na terenie Opola, ale też innych regionów Polski. Zapewniamy możliwie krótkie terminy i bardzo przystępne ceny.

01

Podstawa prawna

Pracodawca, zgodnie z art. 207 § 2 kp jest obowiązany chronić zdrowie i życie pracowników, poprzez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki.

02

Obowiązek pracodawcy

ma obowiązek odpowiednio zabezpieczyć stanowisko przed zagrożeniami.

03

Pracujemy dla Ciebie

Aby pomóc Państwu wdrożyć i właściwie stosować wszystkie aktualne wymagania w zakresie prowadzenia dokumentacji bhp oraz przedstawić zasady, stale monitorujemy aktualne zmiany w przepisach.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
close
Shopping cart
close